Anna NimerLek. med. Anna Nimer
Ginekologia-położnictwo

Specjalista położnictwa i ginekologii. Posiada certyfikat "USG w ginekologii i położnictwie" Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Z zakresu położnictwa interesuje się opieką nad ciążą fizjologiczną oraz ciążą podwyższonego ryzyka, szczególnie: cukrzycą ciężarnych, nadciśnieniem indukowanym ciążą, cholestazą oraz porodem przedwczesnym. Zajmuje się leczeniem schorzeń ginekologicznych, antykoncepcją, profilaktyką nowotworów narządu rodnego kobiety oraz ginekologią operacyjną, w tym histeroskopia i laparoskopia.

Jest autorką prac naukowych publikowanych w Polsce i zagranicą.

Od 2007 roku pracuje w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, na stanowisku Asystenta. W 2005 roku ukończyła II Wydział Lekarski Warszawskiej Akademii Medycznej.

Przyjmuje także pacjentki anglojęzyczne.

Godziny przyjęć: poniedziałki 10-14, środy 15-20 

Lek. med. Olga Błaszczak-Galewska - ginekologia, położnictwo

Lek. med. Olga Błaszczak - Galewska
Ginekologia-położnictwo, USG piersi

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (2003r.) oraz Studium Psychoterapii Indywidualnej oraz Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (2007r.). Specjalista ginekolog - położnik.

Doświadczenie zawodowe w zakresie ginekologii zdobywała m.in. w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Obecnie praktykuje w Szpitalu Św. Anny w Piasecznie, gdzie wykonuje pełen zakres operacji ginekologicznych, a także operacje plastyczne w zakresie sromu i krocza.

W Centrum Zdrowia Kobiet zajmuje się pełną diagnostyką oraz leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych. Wykonuje badania USG płodu, ginekologiczne, a także drobne zabiegi.

Jej misją jest profilaktyka w zakresie ginekologii i położnictwa. Proponuje życzliwe i indywidualne podejście do problemów kobiet w każdym wieku. Interesuje się zaburzeniami hormonalnymi zarówno u dziewcząt, jak i kobiet dojrzałych. Bliskie są jej wszelkie dolegliwości ciężarnych. Cierpliwie zajmuje się każdą ciążą. Szczególnie interesuje się problematyką kobiet po menopauzie, jak np: nietrzymaniem moczu, nieprawidłowym krwawieniem.

Przyjmuje także pacjentki anglojęzyczne i niemieckojęzyczne.

Godziny przyjęć: wtorki 8.20-15, czwartki: 9.40-14

kmilanowska

Lek. med. Katarzyna Milanowska
Ginekologia-położnictwo

Specjalista położnictwa i ginekologii. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia doktoranckie WUM. Otworzyła przewód doktorski z dziedziny niewydolności szyjki macicy. Pracuje na stanowisku starszego asystenta w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej przy ul Karowej w Warszawie. Zajmuję się kompleksową diagnostyką położniczo – ginekologiczną, leczeniem chorób kobiecych oraz prowadzeniem ciąży. Wykonuje badania usg i drobne zabiegi ginekologiczne.

Przyjmuje także pacjentki anglojęzyczne.

Godziny przyjęć: poniedziałki 16.40-20

mswietlicka2

Lek. med. Maja Świetlicka
Ginekologia-położnictwo, ginekologia-seksuologia
 
Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Przez trzy pierwsze lata specjalizacji zdobywała doświadczenie w Specjalistycznym Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym „Inflancka”. Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Wiedzę rozszerzała również w trakcie staży za granicą (Leicester Royal Infirmary). Wiedzę i umiejętności z zakresu ginekologii i położnictwa uzupełniła rozwojem z zakresu psychologii (skończyła studia na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Warszawskiem, na specjalizacji psychoterapia). Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz FMF. Jest wykładowcą na AWF.

Przyjmuje także pacjentki anglojęzyczne i niemieckojęzyczne.

Ciepło zapraszam do gabinetu szczególnie te pacjentki, które mają złe doświadczenia z wizytami u ginekologów, mające trudności z akceptacją badania ginekologicznego. Razem spróbujemy pokonać trudności po to, aby wspólnie dbać o to co najważniejsze dla Pań - o Wasze zdrowie.

Godziny przyjęć: wtorki 16-20, piątki 9-14

akociszewskaLek. med. Anna Kociszewska
Ginekologia-położnictwo

Ukończyła II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Pracuje w Zespole Oddziałów Ginekologiczno-Położniczych Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Od 2012 roku pełni obowiązki asystenta w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła Studium Doktoranckie, w chwili obecnej przygotowuje rozprawę doktorską dotyczącą niewydolności szyjki macicy i problemu porodu przedwczesnego. Poza pracą w Oddziale udziela porad i konsultacji w ciążach wysokiego ryzyka w ramach punktu Patologii Ciąży. Prowadzi również zajęcia teoretyczne w Szkole Rodzenia przy Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Jest autorem i współautorem  licznych publikacji naukowych. Ukończyła szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej i endoskopii.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych, zwraca szczególną uwagę na prowadzenie właściwej profilaktyki onkologicznej.

Godziny przyjęć: piątki 15-20

mkrowicka

Lek. med. Maria Krowicka-Wasyl
Ginekologia-położnictwo

Pracuje w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie realizuje specjalizację z ginekologii i położnictwa. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już w trakcie studiów aktywnie działała w kołach naukowych m.in. przy Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka. Jest współautorką prac związanych z ciążami po cięciach cesarskich oraz po leczeniu niepłodności. Swoją wiedzę na bieżąco aktualizuje biorąc udział w ogólnopolskich Konferencjach Naukowych i kursach USG.

Na co dzień zajmuje się głównie fizjologią i patofizjologią ciąży, profilaktyką schorzeń ginekologicznych, leczeniem zakażeń dróg rodnych, doborem odpowiedniej metody antykoncepcji, USG narządu rodnego. Przeprowadza zabiegi ginekologiczne. Interesuje się tematyką żywienia i sportu w ciąży.

Przyjmuje także pacjentki anglojęzyczne.

Godziny przyjęć: urlop do 30.06.2020

ekeczkowska2Lek. med. Edyta Kęczkowska
Ginekologia-położnictwo

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie na rezydenturze z ginekologii i położnictwa. Doświadczenie zdobywa w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” im. Krysi Niżynskiej „Zakurzonej”. Wiedzę ciągle poszerza o kursy i szkolenia.

Zajmuje się problemami ginekologicznymi, dobieraniem odpowiedniej metody antykoncepcji oraz fizjologią i patofizjologią ciąży. Interesuje się zaburzeniami endokrynologicznymi w ginekologii i diagnostyką niepłodności. Ma zdrowe podejście do życia oraz lubi wprowadzać miłą i radosną atmosferę w gabinecie lekarskim.

Godziny przyjęć: urlop do 31.12.2019

mszczerbicki Dr n. med. Marek Szczerbicki
Neurologia, neurologia dziecięca, neurochirurgia (dorośli i dzieci)

Specjalista w zakresie neuroortopedii, neuroonkologii, epileptologii. Pracuje dla Instytutu Hematologii i Transfuzjologii. Legitymuje się ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym, m.n. w Klinice Neurochirurgii CZD, Centrum Onkologii, Centralnym Szpitalu Kolejowym w Warszawie, Klinice Neurochirurgii CSK MSWiA. Odbywał staże zagraniczne w Holandii i USA. Jest konsultantem Stowarzyszenia im. Hansa Aspergera w zakresie diagnostyki medycznej autyzmu, Zespołu Aspergera oraz ADHD. Specjalista od USG przezciemiączkowego u niemowląt. Biegły sądowy.

Przyjmuje także pacjentów anglojęzycznych i rosyjskojęzycznych.

Pacjentki i pacjenci posiadający pakiety medyczne w LUX MED., ENELMED i MEDICOVER oraz u innych ubezpieczycieli otrzymają faktury za usługi medyczne uzyskane w naszej klinice

Godziny przyjęć: środy 11-16, piątki 15:20-19

Lek. med. Dorota Wakuła - USG tarczycy, BACC tarczycy, endokrynologia

Lek. med. Dorota Wakuła
Endokrynologia, USG tarczycy, BACC tarczycy

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobywała w Klinice Endokrynologii Samodzielnego, Publicznego, Centralnego Szpitala Klinicznego przy ulicy Banacha oraz w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii szpitala MSW w Warszawie, gdzie na stanowisku Starszego Asystenta zajmowała się diagnostyką i leczeniem pacjentów z chorobami endokrynologicznymi. Specjalista chorób wewnętrznych. Endokrynolog. Członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Wykonuje badania USG tarczycy, uczestniczy w zabiegach biopsji cienkoigłowej tarczycy. Zajmuje się dodatkowo diagnostyką i leczeniem osteoporozy.

Przyjmuje także pacjentów anglojęzycznych.

Godziny przyjęć: czwartki 10-15

Lek. med. Piotr Saramak
Proktologia, chirurgia

Absolwent Pierwszego Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Lekarz ze specjalizacją z chirurgii ogólnej (1998) oraz z chirurgii onkologicznej (2007). Zatrudniony na stałe na stanowisku Starszego Asystenta Kliniki Gastroenterologii Onkologicznej Centrum Onkologii – Instytut w Warszawie.

Na co dzień zajmuje się leczeniem chorób jelita grubego i odbytnicy oraz pozostałych odcinków układu pokarmowego, ze szczególnym uwzględnieniem nowotworów. Ponadto w trakcie wieloletniej praktyki lekarskiej specjalizował się w proktologii, leczeniu chorób piersi, diagnostyce i leczeniu zmian skóry.

Uczestnik licznych badań klinicznych z zakresu leczenia nowotworów układu pokarmowego. Współautor publikacji dotyczących chirurgii przewodu pokarmowego i onkologii.    

Godziny przyjęć: środy 18-20

Lek. med. Edyta Jabłońska-Wypustek
Diabetologia (dorośli i dzieci)

Specjalista diabetolog i pediatra. Ukończyła specjalizacje z diabetologii w Klinice Diabetologii i Endokrynologii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz specjalizacje z pediatrii w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Zajmuje się leczeniem cukrzycy typu 1 u dzieci, młodzieży i dorosłych, terapią za pomocą osobistej pompy insulinowej, leczeniem cukrzycy ciążowej oraz otyłości u dzieci i młodzieży.

Obecnie pracuje jako starszy asystent w poradni diabetologicznej dla dzieci i młodzieży w Centrum Zdrowia Dziecka oraz w poradni diabetologicznej dla dorosłych i kobiet w ciąży w Instytucie Matki i Dziecka. Pracuje również jako pediatra w poradni dla dzieci.

Główne zainteresowania zawodowe to leczenie cukrzycy typu 1 u dzieci i dorosłych, nowe technologie w leczeniu cukrzycy, cukrzyca ciążowa oraz diagnostyka i leczenie otyłości u dzieci i młodzieży.

Godziny przyjęć: czwartki 17-20

Lek. med. Ewa Haładyj
Reumatologia, autoimmunologia

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów medycznych uczestniczyła w stażach szkoleniowych w Paolo Giaccone General Hospital of Palermo we Włoszech i w Radboud University Medical Center Holandii. Doświadczenie zawodowe i praktykę zdobywała w Oddziale Reumatologii Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie i Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim. Obecnie od 2012 roku pracuje jako asystent w Klinice Układowych Chorób Tkanki Łącznej Instytutu Reumatologii w Warszawie. Jest studentką prestiżowych Master Studies in Autoimmune Diseases Uniwersytetu w Barcelonie. Autor publikacji naukowych i wystąpień klinicznych w czasie zjazdów i konferencji reumatologicznych poświęconych diagnostyce i leczeniu układowych chorób tkanki łącznej.
W obszarze jej zainteresowań leżą szczególnie układowe choroby tkanki łącznej - toczeń rumieniowaty układowy, zespół antyfosfolipidowy, twardzina układowa czy reumatoidalne zapalenie stawów. Posiada doświadczenie w przygotowywaniu do ciąży oraz w leczeniu ciężarnych pacjentek z chorobami tkanki łącznej. Ukończyła szkolenie Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego z kapilaroskopii. Posiada także certyfikat densytometrii, diagnostyki i leczenia osteoporozy Attestation of Achievement IOF.
Szkolenia i doświadczenie w zakresie chorób autoimmunologicznych pozwala na holistyczne podejście do każdego pacjenta.

Każdą wolną chwilę poświęca turystyce rowerowej i trekkingowi.

Godziny przyjęć: urlop do 30.09.2019

abuczma

Lek. med.  Anna Buczma
Hematologia

Specjalista chorób wewnętrznych, transfuzjologii klinicznej i hematologii. Szeroka wiedza i wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Obecnie jest zatrudniona na stanowisku kierownika Oddziału Zaburzeń Hemostazy w Klinice Zaburzeń Hemostazy i Chorób Wewnętrznych.

Zajmuje się na co dzień diagnostyką i leczeniem skaz krwotocznych, żylnej choroby zakrzepowo zatorowej, trombofilii oraz małopłytkowości i niedokrwistości, szczególnie u kobiet z nadmiernymi krwawieniami miesięcznymi. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń hematologicznych w ciąży, w tym zespołu antyfosfolipidowego, małopłytkowości i niedokrwistości. Konsultuje pacjentki z wywiadem niepowodzeń położniczych i nosicielki trombofilii.

Godziny przyjęć: czwartki 16.30-20

azacharzewska

Lek. med. Alina Zacharzewska
Interna

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, 31 lat pracy w zawodzie, specjalista II stopnia z dziedziny chorób wewnętrznych, przez 23 lata asystent na oddziale Internistycznym i Endokrynologicznym Szpitala Wolskiego. Przez 12 lat kierownik przychodni przy Autopolmozbyt S.A. w Warszawie. Ponadto pracowała m.in. w przychodni ZALMED. Obecnie ceniony lekarz w Centrum Zdrowia Kobiet.

Godziny przyjęć: wtorki 17-20

mkisielinskaLek. med. Maria Kisielińska
Interna

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista chorób wewnętrznych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w I Oddziale Wewnętrznym a potem w Oddziale Nefrologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. Zajmuje się szeroką diagnostyką internistyczną oraz leczeniem infekcji dróg oddechowych, przewodu pokarmowego i układu moczowego, a także nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, astmy, choroby refluksowej przełyku, choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, dyspepsji, zespołu jelita drażliwego, choroby uchyłkowej jelit, cukrzycy typu 2, zaburzeń lipidowych, niedoczynności tarczycy, niedokrwistości, przewlekłej choroby nerek, dny moczanowej. Szczególnie zainteresowana chorobami nerek i przewodu pokarmowego.

W swojej pracy łączy aktualną wiedzę medyczną z indywidualnym podejściem do chorego. Dba o dobre relacje lekarz-pacjent jako podstawę sukcesu leczenia. Ceniona za staranność, wnikliwość i cierpliwość.

Godziny przyjęć: soboty 10-13

Joanna Łoboda

Lek. med. Joanna Łoboda
Pediatria

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej. Doświadczenie i specjalizację w zakresie pediatrii zdobywała w Państwowym Szpitalu Klinicznym im. prof. Michałowicza w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej. Od wielu lat pracuje jako pediatra, sprawując opiekę ambulatoryjną nad małymi pacjentami. Zajmuje się zarówno profilaktyką, jak i leczeniem niemowląt i starszych dzieci. Doceniana za życzliwość, cierpliwość i ciepłe podejście do pacjentów.

Godziny przyjęć: poniedziałki 13.30-15.30, środy 13.30-15.30, piątki 10-12

apaslawskamgr Anna Pasławska - Turczyn
Psychologia kliniczna i osobowości, socjoterapia

Psycholog (specjalność : kliniczna i osobowości), psychopedagog, socjoterapeuta. Ponad 17-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze poradnictwa psychologicznego i pedagogicznego. Certyfikat z zakresu diagnozy i terapii autyzmu oraz mediacji sądowych. Wykładowca akademicki, a także autorka wielu artykułów fachowych i książek poradniczych. Obecnie współpracuje z niepublicznymi poradniami pomocy psychologicznej oraz placówkami oświatowymi. Specjalizuje się w diagnozie i poradnictwie z zakresu psychologii klinicznej osób dorosłych (depresja, zaburzenia lękowe), w psychosomatyce, psychologii wychowawczej, pomocy rodzinie oraz mediacjach rodzinnych. Prowadzi poradnictwo w zakresie diagnozy i terapii zaburzeń zachowania u dzieci i młodzieży oraz pracy terapeutycznej z dziećmi autystycznymi. Posiada także doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu i czynności behawioralnych.

Godziny przyjęć: czwartki 11-17

Marzena Pietrusińska - psycholog, trener, coach

Mgr Marzena Pietrusińska
Psychologia kliniczna, coaching

 
Psycholog, trener, coach. Ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe. Obecnie współpracuje z Poradnią Zdrowia Psychicznego CSK MSW oraz Fundacją Kiniak, pomagając młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym. Specjalizuje się w poradnictwie psychologicznym związanym z radzeniem sobie ze stresem. Prowadzi konsultacje w obszarze nerwic, problemów emocjonalnych, syndromu wypalenia. Moderuje warsztaty dla kobiet w ciąży, podczas których Panie wymieniają się doświadczeniami i uczą się wspólnie, jak odnaleźć się psychicznie i emocjonalnie w nowej sytuacji.

Godziny przyjęć: wtorki 9-13