
Dr n. med. Anna Kociszewska
Ginekologia-położnictwo
Ukończyła II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.
Pracuje w Zespole Oddziałów Ginekologiczno-Położniczych Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Od 2012 roku pełni obowiązki asystenta w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
W 2018 roku otrzymała stopień naukowy doktora nauk medycznych oraz wyróżnienie za rozprawę doktorską dotyczącą niewydolności szyjki macicy i problemu porodu przedwczesnego.
Poza pracą w Oddziale udziela porad i konsultacji w ciążach wysokiego ryzyka w ramach punktu Patologii Ciąży. Jest autorem i współautorem licznych publikacji naukowych. Ukończyła szkolenia w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej i endoskopii. Interesuje się również onkologią, w 2017 roku rozpoczęła specjalizację z ginekologii onkologicznej.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych, zwraca szczególną uwagę na prowadzenie właściwej profilaktyki onkologicznej.

Lek. med. Olga Błaszczak – Galewska
Ginekologia-położnictwo, USG piersi
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (2003r.) oraz Studium Psychoterapii Indywidualnej oraz Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (2007r.). Specjalista ginekolog – położnik.
Doświadczenie zawodowe w zakresie ginekologii zdobywała m.in. w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Obecnie praktykuje w Szpitalu Św. Anny w Piasecznie, gdzie wykonuje pełen zakres operacji ginekologicznych, a także operacje plastyczne w zakresie sromu i krocza.
W Centrum Zdrowia Kobiet zajmuje się pełną diagnostyką oraz leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych. Wykonuje badania USG płodu, ginekologiczne, a także drobne zabiegi.
Jej misją jest profilaktyka w zakresie ginekologii i położnictwa. Proponuje życzliwe i indywidualne podejście do problemów kobiet w każdym wieku. Interesuje się zaburzeniami hormonalnymi zarówno u dziewcząt, jak i kobiet dojrzałych. Bliskie są jej wszelkie dolegliwości ciężarnych. Cierpliwie zajmuje się każdą ciążą. Szczególnie interesuje się problematyką kobiet po menopauzie jak np: nietrzymaniem moczu, nieprawidłowym krwawieniem.
Przyjmuje także pacjentki anglojęzyczne i niemieckojęzyczne.

Lek. med. Katarzyna Milanowska-Koloch
Ginekologia-położnictwo, USG piersi
Specjalista położnictwa i ginekologii. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia doktoranckie WUM. Otworzyła przewód doktorski z dziedziny niewydolności szyjki macicy.
Pracuje na stanowisku starszego asystenta w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej przy ul Karowej w Warszawie. Zajmuję się kompleksową diagnostyką położniczo – ginekologiczną, leczeniem chorób kobiecych oraz prowadzeniem ciąży. Wykonuje badania usg i drobne zabiegi ginekologiczne.
Przyjmuje także pacjentki anglojęzyczne.

Lek. med. Maja Świetlicka
Ginekologia-położnictwo, ginekologia-seksuologia
Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa.
Przez trzy pierwsze lata specjalizacji zdobywała doświadczenie w Specjalistycznym Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym „Inflancka”. Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Wiedzę rozszerzała również w trakcie staży za granicą (Leicester Royal Infirmary). Wiedzę i umiejętności z zakresu ginekologii i położnictwa uzupełniła rozwojem z zakresu psychologii (skończyła studia na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Warszawskiem, na specjalizacji psychoterapia).
Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz FMF. Jest wykładowcą na AWF.
Przyjmuje także pacjentki anglojęzyczne i niemieckojęzyczne.
Ciepło zapraszam do gabinetu szczególnie te pacjentki, które mają złe doświadczenia z wizytami u ginekologów, mające trudności z akceptacją badania ginekologicznego. Razem spróbujemy pokonać trudności po to, aby wspólnie dbać o to co najważniejsze dla Pań – o Wasze zdrowie.

Lek. med. Wioletta Dutkiewicz – Czarnata
Ginekologia-położnictwo
Ukończyła Akademię Medyczną im. Prof. Feliksa Skubiszewskiego w Lublinie. Posiada specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa. Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie, na Oddziale Ginekologii. Przyjmuje pacjentki od szesnastego roku życia, w języku polskim oraz włoskim.
Lek. Wioletta Dutkiewicz – Czarnata specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu, także zabiegowym, schorzeń takich jak infekcje dróg rodnych, nadżerki szyjki macicy czy mięśniaki macicy. Pomaga paniom dotkniętym bolesnym miesiączkowaniem, z zaburzeniami menstruacji, w okresie klimakterium, z chorobami wenerycznymi czy torbielami jajnika.
Przyjmuje także pacjentki anglojęzyczne i włoskojęzyczne.

Lek. med. Katarzyna Szkup
Ginekologia-położnictwo
Pani doktor Katarzyna Szkup jest absolwentką Akademii Medycznej w Szczecinie, specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa. Praktykuje w szpitalu Instytut Matki i Dziecka w Warszawie.
W Centrum Zdrowia Kobiet zajmuje się leczeniem schorzeń ginekologicznych, antykoncepcją, profilaktyką nowotworów narządu rodnego kobiety oraz ginekologią operacyjną, w tym histeroskopią i laparoskopią, a także kompleksową diagnostyką położniczo-ginekologiczną, leczeniem chorób kobiecych oraz prowadzeniem ciąży. Wykonuje badania USG i drobne zabiegi ginekologiczne.

Lek. med. Edyta Kęczkowska
Ginekologia-położnictwo
Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie na rezydenturze z ginekologii i położnictwa.
Doświadczenie zdobywa w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” im. Krysi Niżynskiej „Zakurzonej”. Wiedzę ciągle poszerza o kursy i szkolenia.
Zajmuje się problemami ginekologicznymi, dobieraniem odpowiedniej metody antykoncepcji oraz fizjologią i patofizjologią ciąży. Interesuje się zaburzeniami endokrynologicznymi w ginekologii i diagnostyką niepłodności. Ma zdrowe podejście do życia oraz lubi wprowadzać miłą i radosną atmosferę w gabinecie lekarskim.

Lek. med. Marta Wielgosz
Ginekologia-położnictwo
Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Klinicznym im. Ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie przy ul. Karowej.
Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób ginekologicznych, oraz równie ważnym doborem optymalnej metody antykoncepcji (w tym systemy – wkładki wewnątrzmaciczne) czy hormonalnej terapii menopauzalnej. Prowadzi kobiety w ciąży.
Wykonuje USG ginekologiczne i USG wczesnej ciąży (do 10-tego tygodnia).
Jej priorytetem zawodowym jest zdrowie pacjentek. Podchodzi do nich indywidualnie, dbając o dobry kontakt interpersonalny i komfort podczas badania.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę medyczną i rozwija kompetencje zawodowe uczestnicząc w konferencjach i kursach.

Lek. med. Maria Krowicka – Wasyl
Ginekologia-położnictwo
Pracuje w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie realizuje specjalizację z ginekologii i położnictwa. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Już w trakcie studiów aktywnie działała w kołach naukowych m.in. przy Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka. Jest współautorką prac związanych z ciążami po cięciach cesarskich oraz po leczeniu niepłodności. Swoją wiedzę na bieżąco aktualizuje biorąc udział w ogólnopolskich Konferencjach Naukowych i kursach USG.
Na co dzień zajmuje się głównie fizjologią i patofizjologią ciąży, profilaktyką schorzeń ginekologicznych, leczeniem zakażeń dróg rodnych, doborem odpowiedniej metody antykoncepcji, USG narządu rodnego. Przeprowadza zabiegi ginekologiczne. Interesuje się tematyką żywienia i sportu w ciąży.
Przyjmuje także pacjentki anglojęzyczne.

Dr n. med. Marek Szczerbicki
Neurologia, neurologia dziecięca, neurochirurgia (dorośli i dzieci)
Specjalista w zakresie neuroortopedii, neuroonkologii, epileptologii.
Pracuje dla Instytutu Hematologii i Transfuzjologii. Legitymuje się ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym, m.n. w Klinice Neurochirurgii CZD, Centrum Onkologii, Centralnym Szpitalu Kolejowym w Warszawie, Klinice Neurochirurgii CSK MSWiA.
Odbywał staże zagraniczne w Holandii i USA. Jest konsultantem Stowarzyszenia im. Hansa Aspergera w zakresie diagnostyki medycznej autyzmu, Zespołu Aspergera oraz ADHD. Specjalista od USG przezciemiączkowego u niemowląt. Biegły sądowy.
Przyjmuje także pacjentów anglojęzycznych i rosyjskojęzycznych.
Pacjentki i pacjenci posiadający pakiety medyczne w LUX MED, ENELMED i MEDICOVER oraz u innych ubezpieczycieli otrzymają faktury za usługi medyczne uzyskane w naszej klinice.
W trosce o najwyższa jakość i rozdzielczość USG przezciemiączkowego, dziecko powinno spać lub być karmione w trakcie badania.

Lek. med. Dorota Wakuła
Endokrynologia, USG tarczycy, BACC tarczycy
Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobywała w Klinice Endokrynologii Samodzielnego, Publicznego, Centralnego Szpitala Klinicznego przy ulicy Banacha oraz w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii szpitala MSW w Warszawie, gdzie na stanowisku Starszego Asystenta zajmowała się diagnostyką i leczeniem pacjentów z chorobami endokrynologicznymi.
Specjalista chorób wewnętrznych. Endokrynolog. Członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.
Wykonuje badania USG tarczycy. Uczestniczy w zabiegach biopsji cienkoigłowej tarczycy. Więcej informacji na temat biopsji znajduje się na stronie Biopsja tarczycy.
Zajmuje się dodatkowo diagnostyką i leczeniem osteoporozy.
Przyjmuje także pacjentów anglojęzycznych.
Lek. med. Dominika Natalia Kołakowska
Endokrynologia
Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Od ponad 8 lat pracuje w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii oraz w Centrum Diabetologicznym Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie na stanowisku Starszego Asystenta, zajmując się diagnostyką i leczeniem pacjentów z chorobami diabetologicznym i endokrynologicznymi.
Specjalista chorób wewnętrznych. Diabetolog. Endokrynolog. Członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.
Lek. med. Edyta Jabłońska-Wypustek
Diabetologia (dorośli i dzieci)
Specjalista diabetolog i pediatra. Ukończyła specjalizacje z diabetologii w Klinice Diabetologii i Endokrynologii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz specjalizacje z pediatrii w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.
Zajmuje się leczeniem cukrzycy typu 1 u dzieci, młodzieży i dorosłych, terapią za pomocą osobistej pompy insulinowej, leczeniem cukrzycy ciążowej oraz otyłości u dzieci i młodzieży.
Obecnie pracuje jako starszy asystent w poradni diabetologicznej dla dzieci i młodzieży w Centrum Zdrowia Dziecka oraz w poradni diabetologicznej dla dorosłych i kobiet w ciąży w Instytucie Matki i Dziecka. Pracuje również jako pediatra w poradni dla dzieci.
Główne zainteresowania zawodowe to leczenie cukrzycy typu 1 u dzieci i dorosłych, nowe technologie w leczeniu cukrzycy, cukrzyca ciążowa oraz diagnostyka i leczenie otyłości u dzieci i młodzieży.

Lek. med. Anna Buczma
Hematologia
Specjalista chorób wewnętrznych, transfuzjologii klinicznej i hematologii.
Szeroka wiedza i wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Obecnie jest zatrudniona na stanowisku kierownika Oddziału Zaburzeń Hemostazy w Klinice Zaburzeń Hemostazy i Chorób Wewnętrznych.
Zajmuje się na co dzień diagnostyką i leczeniem skaz krwotocznych, żylnej choroby zakrzepowo zatorowej, trombofilii oraz małopłytkowości i niedokrwistości, szczególnie u kobiet z nadmiernymi krwawieniami miesięcznymi. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń hematologicznych w ciąży, w tym zespołu antyfosfolipidowego, małopłytkowości i niedokrwistości. Konsultuje pacjentki z wywiadem niepowodzeń położniczych i nosicielki trombofilii.

Lek. med. Joanna Łoboda
Pediatria
Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej.
Doświadczenie i specjalizację w zakresie pediatrii zdobywała w Państwowym Szpitalu Klinicznym im. prof. Michałowicza w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej. Od wielu lat pracuje jako pediatra, sprawując opiekę ambulatoryjną nad małymi pacjentami.
Zajmuje się zarówno profilaktyką, jak i leczeniem niemowląt i starszych dzieci.
Doceniana za życzliwość, cierpliwość i ciepłe podejście do pacjentów.

Dr. n med. Piotr Saramak
Chirurgia
Asystent Kliniki Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie. Specjalista chirurgii onkologicznej i ogólnej. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie.
Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym nowotworów złośliwych i łagodnych piersi.
Zakres operacji: onkoplastyczne zabiegi operacyjne z zaoszczędzeniem piersi, amputacje piersi (połączone z jednoczasową rekonstrukcją implantami), limfadenektomia, biopsja węzła wartowniczego.
Posiada również wieloletnie doświadczenie w leczeniu chirurgicznym nowotworów układu pokarmowego.
Wykonuje ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne np.: wycięcie zmian skórnych.

Lek. med. Jacek Naumiuk
Specjalista II stopnia, radiolog USG
Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie (1992). Posiada drugi stopień specjalizacji w dziedzinie Radiologia i Diagnostyka Obrazowa.
Swoją pracę zaczynał w Szpitalu Bielańskim, potem w Centrum Rehabilitacji w Konstancinie. Posiada bogate doświadczenie w badaniu dzieci. Od dwudziestu lat prowadzi Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Lekarską.
Wykonuje badania USG:
- tkanek miękkich,
- ślinianek,
- tarczycy,
- węzłów chłonnych,
- tkanek podskórnych,
- sutka,
- jamy brzusznej,
- opłucnej,
- otrzewnej,
- układu moczowo-płciowego (nerek, pęcherza moczowego, gruczołu krokowego, jąder),
- narządów ruchu: stawu kolanowego, łokciowego, biodrowego, barkowego, skokowego, nadgarstka, mięśni
a także biopsje cienkoigłowe.
Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych i rosyjskojęzycznych.

Mgr Anna Pasławska – Turczyn
Psychologia kliniczna i osobowości, socjoterapia, interwencja kryzysowa
Psycholog (specjalność : kliniczna i osobowości), psychopedagog, socjoterapeuta, specjalista interwencji kryzysowej
Ponad 17-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze poradnictwa psychologicznego i pedagogicznego. Obecnie, poza Centrum Zdrowia Kobiet, pracuje również jako psycholog w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA.
Certyfikat z zakresu diagnozy i terapii autyzmu oraz mediacji sądowych. Wykładowca akademicki, a także autorka wielu artykułów fachowych i książek poradniczych. Obecnie współpracuje z niepublicznymi poradniami pomocy psychologicznej oraz placówkami oświatowymi.
Specjalizuje się w diagnozie i poradnictwie z zakresu psychologii klinicznej osób dorosłych (depresja, zaburzenia lękowe), w psychosomatyce, psychologii wychowawczej, pomocy rodzinie oraz mediacjach rodzinnych. Prowadzi poradnictwo w zakresie diagnozy i terapii zaburzeń zachowania u dzieci i młodzieży oraz pracy terapeutycznej z dziećmi autystycznymi. Posiada także doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu i czynności behawioralnych.

Justyna Janiszewska
Dietetyka kliniczna
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka. W ramach doktoratu prowadzi badania na temat wpływu interwencji dietetycznej na przebieg zespołu policystycznych jajników.
Swoje doświadczenie zdobywała w czasie licznych praktyk w warszawskich szpitalach (m.in. na oddziałach: kardiologii, neurologii, diabetologii, nefrologii, endokrynologii, ginekologii, żywienia klinicznego oraz hematologii) oraz w gabinetach dietetycznych. W czasie studiów zajmowała się również edukacją żywieniową dzieci i młodzieży w szkołach. Swoją wiedzę stale poszerza uczestnicząc w konferencjach naukowych oraz szkoleniach z zakresu postępowania dietetycznego w różnych jednostkach chorobowych.
Główne obszary zainteresowań to: żywienie kobiet ciężarnych i karmiących, dietoterapia zaburzeń płodności oraz zaburzeń hormonalnych u kobiet, żywienie niemowląt i małych dzieci oraz zaburzenia odżywiania. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie i Facebooku, prowadząc stronę Płodność Na Widelcu.
W Centrum Zdrowia Kobiet prowadzi konsultacje dietetyczne z zakresu:
- żywienia na etapie planowania ciąży
- żywienia kobiet w czasie ciąży i laktacji
- dietoterapii niepłodności kobiecej, męskiej oraz partnerskiej
- dietoterapii zespołu policystycznych jajników, niedoczynności, nadczynności tarczycy, choroby Hashimoto
- dietoterapii chorób cywilizacyjnych tj. otyłości, insulinooporności, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego
- edukacji z zakresu zdrowego odżywiania i zmiany nawyków żywieniowych
Jak przygotować się do wizyty u dietetyka?
Przed wizytą należy pobrać ze strony dzienniczek żywieniowy i uzupełnić go według zamieszczonej instrukcji.
Na wizytę należy przyjść z uzupełnionym dzienniczkiem oraz aktualnymi (ostanie 6 miesięcy) wynikami badań laboratoryjnych: morfologia, lipidogram (cholesterol całkowity, LDL, HDL, triglicerydy), glukoza oraz insulina na czczo, TSH, hormony tarczycy, witamina D oraz badań, które związane są ze zdiagnozowaną chorobą. W przypadku braku takich badań podczas wizyty zostanie zlecone odpowiednie postępowanie.

Mgr Weronika Powierża
Fizjoterapia
Ukończyła studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas 5-letniej nauki angażowała się w działalność Studenckiego Koła Naukowego oraz Studenckiego Koła Naukowego Rehabilitacji Klinicznej i Biomechaniki II WL WUM, w ramach którego prowadziła badanie naukowe porównujące funkcjonowanie stawu kolanowego u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową (gonartrozą) po endoprotezoplastyce w zależności od zastosowanej metody operacyjnej.
Zainteresowanie tematyką uroginekologiczną zaczęła rozwijać już od początku studiów. Napisała pracę licencjacką pt. „Aktywność fizyczna kobiet w ciąży”. Ukończyła wiele kursów doszkalających, m.in.
- „Uroginekologia – fizjoterapia w nietrzymaniu moczu, stolca oraz obniżeniu narządów miednicy mniejszej”
- „Terapia rozejścia mięśnia prostego brzucha”
- „Techniki osteopatyczne w ginekologii i położnictwie”
- „Postępowanie w zespołach bolesnego miesiączkowania”
- „ Aktywność fizyczna kobiet w ciąży”
- „Fizjoterapia kobiet w ciąży i po porodzie”
- „Masaż Tkanek Głębokich w ujęciu klinicznym”
- „Terapia Manualna i Igłoterapia, moduł I”.
- „Terapia Manualna i Igłoterapia, moduł II”
Ponadto, uczestniczyła w licznych sympozjach, warsztatach i fakultetach, m.in.:
- Fakultet „Analiza i terapia zaburzeń chodu”
- Fakultet „Proprioceptywne torowanie nerwowo-mięśniowe w ortopedii”
- Warsztat „Wpływ ciąży, porodu oraz okresu noworodkowego na człowieka”
Jest osobą sumienną, ambitną, empatyczną. Wnikliwie diagnozuje pacjenta, dobierając terapię indywidualnie do jego potrzeb i możliwości. Zajmuje się między innymi terapią mięśni dna miednicy, terapią blizny, fizjoterapią kobiet po ciąży, bólami kręgosłupa i stawów obwodowych będących następstwem zmian zwyrodnieniowych bądź przeciążeń, rozejściem mięśni prostych brzucha i jego następstwami. Prowadzi terapię holistycznie; nie skupia się jedynie na objawach, ale poszukuje przyczyny dolegliwości i je stara się zwalczyć. Swoim pozytywnym nastawieniem wpływa pozytywnie nie tylko na ciało, ale i komfort psychiczny pacjenta.
Nie przyjmuje kobiet w ciąży.
Przed pierwszą wizytą fizjoterapeutyczną wymagana konsultacja lekarska i SKIEROWANIE.

Mgr Dawid Skurka
Fizjoterapia
Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Na studiach angażował się czynnie w działalność Studenckiego Koła Naukowego. Autor publikacji naukowych.
Uczestnik wielu szkoleń oraz sympozjów naukowych:
- Fascial Manipulation wg koncepcji Luigiego Stecco,
- Manipulacje nerwowo-mięśniowe- Jakub Stępnik D.O.
- Fascial Distortion Model, wg Stephen P. Typaldos D.O.
- PNF – Prorioceptive Neuromuscular Facilitation (torowanie nerwowo-mięśniowe)
- Kinesiology Taping,
- Terapia Falami Uderzeniowymi,
- Badanie Podoskopowe
- III Dzień Osteopaty – Bóle i zawroty głowy – ujęcie wielodyscyplinarne
- II Międzynarodowy Kongres,
- Tkanki miękkie w praktyce fizjoterapeuty, rola powięzi w dysfunkcjach czynnościowych + warsztaty.
By rozszerzyć swoje kwalifikacje o kierunek Osteopatii jest w trakcie studiów na uczelni Still Academy of Osteopathy. Czynny zawodowo od 2013 roku.
Jest osobą kontaktową, ambitną oraz kompetentną. Holistycznie podchodzi do problemów każdego pacjenta. Przyjmuje kobiety w ciąży, oraz z problemami po porodzie, takimi jak: terapia blizny po cięciu cesarskim, terapia mięśni dna miednicy, bóle kręgosłupa, rozejście mięśnia prostego brzucha, rwa kulszowa i inne.
Godziny przyjęć: środy 9-13