O nas

Nasza misja:

Wczesna diagnostyka podstawą zdrowia rodziny.Centrum Zdrowia Kobiet jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej, które rozpoczęło swoją działalność w 2009 roku. Powstanie Przychodni to odpowiedź na rosnące potrzeby pacjentek w zakresie leczenia chorób kobiecych, prowadzenia ciąży oraz profilaktyki dla zdrowia w szeroko pojętym zakresie.

1

Przychodnia prowadzona jest przez doświadczoną kadrę medyczną i menedżerską z pasją realizującą misję: „Wczesna diagnostyka podstawą zdrowia rodziny”.

Mieści się na Mokotowie w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych. Dzięki bezpośredniej bliskości Metra (stacja Wilanowska) przyjmujemy pacjentów z całej Warszawy.

Zapisując na wizytę staramy się spełnić maksimum oczekiwań naszych pacjentów, proponujemy dogodne terminy oraz możliwość wykonania wszelkich badań diagnostycznych.

Naszym głównym celem jest rozwijanie wysokich standardów nowoczesnej opieki medycznej. Przyjmują u nas doświadczeni lekarze o różnych i poszukiwanych specjalnościach.

Nasi lekarze pracują także w renomowanych warszawskich placówkach medycznych: Instytut Matki i Dziecka, Instytut Hematologii i Transfuzjologii, Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej Curie, CSK WUM na Solcu, Bielanach, Banacha.

Dysponujemy nowoczesną aparaturą diagnostyczną i terapeutyczną umożliwiającą pełną diagnostykę stanowiącą podstawę zdrowia kobiety i jej rodziny.

U nas nie ma kolejek przed gabinetami! Zapraszamy!

Umów wizytę